Okenní systémy
VEKAOkenní systémy
REHAU


NovinkyPartneřiVEKA Alphaline

S novým systémem ALPHALINE 90 doplňuje VEKA svůj sortiment a nabízí první profilový systém se stavební hloubkou 90 mm pro sériovou výrobu oken – s ještě vyššími úsporami energie. Tímto splňuje systém nejdůležitější požadavky dnešních stavebníků: minimalizovat spotřebu energie svých nemovitostí. Ze zájmu našich zákazníků v tomto systému vidíme trend současnosti.
 VEKA Softilne

Okenní systém firmy VEKA známý jako řada SOFTLINE 70 je po léta osvědčeným a zvlášť mnohostranným systémem profilů se zaoblenými obrysy. Nový systém s označením SOFTLINE 70 má vysoce rázově houževnaté a tuhé profily s pěti komorami spolu se speciálními, velkoryse dimenzovanými kovovými výztužemi zabezpečují u konstrukcí z nich sestavených jak extrémně vysokou tvarovou stabilitu tak i skvělé zvukově a tepelně izolační hodnoty s Uw nižší než 1,2 W/m2.K.
 VEKA vstupní dveře

Domovní dveře nejsou nikdy jedny jako druhé a žádný jiný prvek fasády nenabízí tak rozmanité možnosti provedení při povinnosti dostát zároveň velkým nárokům na funkčnost. Vstupní dveře musí "pracovat" naprosto spolehlivě, chránit proti povětrnostním vlivům a zajistit maximální bezpečnost. Proto jsou konstruovány z robusních profilů s přídavnými výztužemi a jsou vybaveny speciální uzavírací technikou, která vydrží tisíce cyklů zavírání. Bezpečnostní kování a velký výběr zasklení je dnes samozřejmostí.
 


Plastová okna GENEO®

Plastová okna Geneo jsou zcela nová konstrukční generace okenních profilů firmy REHAU. Díky úsilí vývojových center mnoha předních výrobců plastových profilů pro výrobu okenních výplní došlo nejen ke zdokonalení technologického procesu, ale i k neustálému zlepšování hlavních stavebně-fyzikálních parametrů, se zaměřením na nové materiály. Některé pokusy, které zpočátku naznačovaly slibný směr, se však v praxi pro svoji komplikovanost a náročnost ve výrobě a na stavbě neosvědčily. Jako například lepení skel do profilů křídel.
 REHAU Euro Design 70 – 5ti komora

Systém REHAU Euro Design 70 – 5ti komora je novinkou, která se pro svou vysokou kvalitu a příznivou cenu stává nejprodávanějším profilem z naší nabídky. 5-ti komorové uspořádání a 70 mm konstrukční šíře systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora skýtají výtečné tepelně izolační vlastnosti U až 1,2 W/m2K. Silné ocelové výztuhy zajišťují oknům, vyrobeným z tohoto profilu, výborné statické vlastnosti. Tak jako u ostatních, námi dodávaných profilů, jsou okna vyrobená v systému REHAU Euro Design 70 - 5ti komora osazena kováním ROTO NT, které má rozhodující podíl na jejich dlouhé bezporuchové funkčnosti. Díky výborné kvalitě, podtržené velmi dobrou cenou, se tato okna stále více uplatňují mimo jiné i při rekonstrukcích panelových domů.
 

REHAU Euro Design 86 – 6ti komora

Plastová okna Euro Design 86 - 6ti komora jsou kvalitní, vysoce jakostní plastová okna, která zřetelně zvyšují hodnotu Vašeho domova a tím i Váš pocit z příjemného bydlení a klimatu uvnitř. Plastová okna Euro Design 86 - 6ti komora se také vyznačují velice nízkými náklady na vytápění, ať již se jedná o novostavby nebo rekonstrukce. S plastovými okny Euro Design 86 - 6ti komora se Vám nabízí řešení mnoha architektonických požadavků.
 Vchodové dveře z profilů REHAU Brillant Design

Jsou velice stabilní, dobře tepelně a hlukově izolují. Plastové dveře z profilů Rehau Brillant Design vykazují velmi dobrou těsnost a nejsou nijak náročné na údržbu. Plastové dveře Rehau Brillant Design mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů.
 Garážová vrata

Rolovací garážová vrata s lamelou BP 77. Vrata lze dodat v provedení imitace dřeva nebo v jakékoliv barvě Ral.

Sekční garážová vrata zateplená, vyplněná PU pěnou lze dodat v provedení design hladký, lamela, kazeta nebo drážka. Standardně v barvě bílé. Na přání v jakékoliv barvě Ral, nebo imitací dřeva. Vrata obsahují bezpečnostní prvky dle evropské normy EN 13241-1. Ovládání ručně torzní pružinou, nebo elektrickým pohonem pomocí vypínače, nebo dálkového ovládače.