NovinkyPartneři

Parapety

Vnitřní parapet plastový - komůrkový s hladkou a velmi odolnou povrchovou fólií. Parapety jsou dodávány v dekorech bílá, bílý mramor, zlatý dub a buk. Možné vyložení parapetů:
  • Bílý: 150 - 600 mm
  • Bílý mramor: 200 - 400 mm
  • Zlatý dub: 200 - 400 mm
  • Buk: 200 - 500 mm
Součástí vnitřního parapetu jsou plastové bočnice v příslušné barvě.Vnitřní parapety dřevotřískové - jsou vyrobeny z vodě odolné DTD 16 mm desky a jsou potaženy vysoce odolnou CPL fólií 0,7 mm. Parapety dodáváme v dekorech bílá, šedý mramor, světlý dub, tmavý dub, buk, mahagon a třešeň, v šířkách 150 – 580 mm. Součástí každého parapetu je plastová bočnice v příslušné přibližné barvě.Venkovní parapety - jsou nezbytnou součástí každého okna. Kvalitní a správně usazený parapet s dostatečným přesahem zaručuje plynulý odvod vody z venkovního prostoru a zabraňuje stékání vody po fasádě domu. V naší nabídce se nachází pouze kvalitní hliníkové parapety Gutmann (SRN). Jsou vyrobeny z tažného hliníku v tloušťkách dle vyložení od cca 2 mm a více.
Součástí parapetu jsou plastové bočnice, které zabraňují přímému styku vody s fasádou. Parapety dodáváme v dekorech stříbrná, bílá, světlý a tmavý bronz v šířkách vyložení 50 – 360 mm.


Žaluzie

Horizontální žaluzie - k našim oknům dodáváme kvalitní horizontální celostínící žaluzie. ISSO žaluzie je interiérová žaluzie, která se montuje na plastová okna a je nejčastěji používaným a neuniverzálnějším typem stínění oken. Pokud si zákazník nepřeje jinak, jsou ovládané řetízkem. Žaluzie dodáváme v široké škále barevných dekorů a v imitacích dřeva. Vše dle přání zákazníka.Vertikální žaluzie - jsou moderním a elegantním interiérovým doplňkem. Jsou velmi efektivní pro zastínění velkých ploch a zároveň velmi vhodné jako dekorace.
Sítě proti hmyzu

Dveřní a okenní sítě jsou standardně vyráběny z hliníkových rámečků v barvě bílá a hnědá, za příplatek v ostatních barvách Ral a v imitacích dřevěných dekorů. Síťovina je ze skelného vlákna a je v rámečku upevněna pomocí pryžové nebo plastové zamykací vložky. Sítě dodáváme v provedeních pevná okenní, otevírací dveřní.